فاکتورهاي مختلفي وجود دارند، که در قيمت درب ضد سرقت موثر مي باشند. اولين عاملي که در قيمت دهي به درب ضد سرقت موثر است، نوع و مقدار متريال به کار رفته در ساخت آن ها مي باشد. توليد انبوه درب ضد سرقت در انواع مختلف باعث شده است تا قيمت آن ها زياد بالا نباشد و اکثر کاربران براي خانه خود از اين درب ها استفاده کنند. يکي از مسائلي که باعث جذب مشتريان به اين درب ها شده است، مسئله امنيتي است که اين درب ها براي خانه ايجاد مي کنند. براي همين به درب هاي ضد سرقت ناميده شدند. يکي ديگر از عواملي که رد قيمت اين درب ها موثر است، ابعاد اجرايي آن ها مي باشد که هرچه از اندازه بيشتري برخوردار باشد، ساخت آن به زمان زيادي احتياج دارد. کارشناسان فني ما قبل از راه اندازي درب از محل مربوطه بازرسي مي کنند تا ابعاد درستي از درب به دست بيايد. براي سطح خارجي و داخلي درب هاي ضد سرقت طرح هاي متنوعي متناسب با دکوراسيون داخلي در نظر مي گيرند، هرچه اين طرح ها پيچيده تر باشند، درب ضد سرقت از قيمت بالاتري برخوردار مي شود.


 


اولين قابليت درب ضد سرقت نصب راحت آن ها بوده که براي راه اندازي نياز به زمان زيادي نمي باشد. دومين عامل تنوع رنگ و طرح درب ضد سرقت بوده که مجموعه ما سعي کرده است انواع طرح و رنگ هاي درخواستي مشتريان را در پروسه توليد قرار دهد. يکي از ويژگي هاي اين درب ها استحکام بالاي آن ها بوده که باعث دوام بالاي آن ها شده است که باعث گذشت زمان دچار فرسايش نمي شوند. يکي از مسائل مهم که باعث شده است بسيار زياد در انواع ساختمان ها مورد استفاده قرار بگيرد، امنيت خوبي است که ايجاد مي کنند. براي روکش درب ضد سرقت از چوب هايي با کيفيت بالا استفاده مي کنند. معمولا از دو نوع چوب در ساخت درب ها استفاده مي شود. اين چوب ها راش و بامبو بوده که داراي قابيلت هاي فيزيکي و شيميايي قابل توجه اي مي باشند و سطحي براق و جلا داده شده به درب هاي ضد سرقت مي دهند. درب هاي ضد سرقت به گونه اي ساخته مي شوند که عايق مناسبي در برابر نفوذ گرما و سرما به حساب مي آيند و مانع بسيار خوبي در برابر صداهاي آلوده کننده محسوب مي شوند.


 


معمولا بر روي درب ضد سرقت مي توان دوربين هاي هوشمند نصب کرد و عبور و مرور را به خوبي کنترل کرد. اين درب ها داراي امکانات ديگري چون قفل هاي ديجيتالي بوده که داراي فناوري بالايي هستند. همچنين مي توان بر روي درب ضد سرقت از دزگير هاي پيشرفته استفاده کرد که باعث مزيت ويژه آن ها نسبت به درب هاي قديمي است. در راه اندازي اسکلت في اين درب ها از جدارهاي مختلفي استفاده مي شود. در اين جدارها از انواع پشم سنگ و پشم شيشه استفاده مي کنند. سطح بيروني اين درب ها به گونه اي ساخته مي شوند که با خيس شدن دچار زنگ زدگي نمي شوند و رنگ خود را به خوبي حفظ مي نمايند. قيمت مناسب اين درب ها سبب شده سات تا تمامي مشتريان از آن ها در شرايط مختلف استفاده کنند. درب ضد سرقت داراي کارت گارانتي استاندارد از سوي شرکت سازنده بوده که مدت آن دوساله مي باشد. مفتخريم تا به شما عزيزان خدمت رساني کنيم.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

ديزاينستان Cristina Lynn Danielle Trent بلاگ انتخاب سنتر Dawn haminja2020 نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ Eric