فاکتورهاي مختلفي وجود دارند، که در قيمت درب ضد سرقت موثر هستند. اولين عاملي که در قيمت دهي به درب ضد سرقت موثر مي باشد، نوع و مقدار متريال استفاده شده در ساخت آن ها مي باشد. توليد انبوه درب ضد سرقت در انواع مختلف باعث شده است تا قيمت آن ها زياد بالا نشده و اکثر کاربران براي خانه هاي لوکس خود از اين درب ها استفاده کنند. يکي از مسائلي که باعث جذب کاربران به اين درب ها شده است، مسئله امنيتي است که اين درب ها براي خانه ها ايجاد کرده اند. يکي از دلايل نامگذاري اين درب ها همين مسئله مي باشد. يکي ديگر از عواملي که در قيمت اين درب هاي ضد سرقت موثر است، ابعاد اجرايي آن ها بوده که هرچه از ابعاد بيشتري برخوردار باشد، ساخت آن به زمان بيشتري احتياج داشته و قيمت آن بالاتر مي رود. کارشناسان فني ما قبل از راه اندازي درب از محل مربوطه بازرسي مي کنند تا ابعاد درستي از درب به دست بيايد. براي سطح خارجي و داخلي درب هاي ضد سرقت طرح هاي متنوعي متناسب با دکوراسيون داخلي در نظر مي گيرند، هرچه اين طرح ها پيچيده تر باشند، درب ضد سرقت از قيمت بالاتري برخوردار مي شود.


 


اولين قابليتي که اين درب ها دارند، نصب راحت آن ها بوده که براي راه اندازي نياز به زمان زيادي نمي باشد و کاربران نيز مي توانند به راحتي از آن ها کاربري داشته باشند. دومين عامل تنوع رنگ درب ضد سرقت بوده که مجموعه ما سعي کرده است انواع رنگ هاي درخواستي مشتريان را در پروسه توليد خود قرار دهد. يکي از ويژگي هاي اين درب ها استحکام بالاي آن ها بوده که باعث شده است با گذشت زمان دچار فرسايش نشوند. يکي از مسائل مهم که باعث شده است بسيار زياد در انواع ساختمان ها مورد استفاده قرار بگيرد، امنيت خوبي است که ايجاد مي کنند. براي روکش درب ضد سرقت از چوب هايي که کاربرد صنعتي دارند، استفاده مي شود. معمولا از دو نوع چوب در ساخت درب ها استفاده مي شود. درب هاي ضد سرقت به گونه اي ساخته مي شوند که عايق مناسبي در برابر نفوذ گرما و سرما به حساب مي آيند و مانع بسيار خوبي در برابر صداهاي آلوده کننده محسوب مي شوند.


 


معمولا بر روي درب ضد سرقت مي توان دوربين هاي هوشمند نصب کرد تا عبور و مرور به خوبي کنترل شود. درب ضد سرقت همچنين داراي امکاناتي چون قفل هاي ديجيتالي بوده که داراي فناوري بالايي هستند. همچنين مي توان بر روي درب ضد سرقت از دزگيرهايي پيشرفته استفاده کرد. در راه اندازي اسکلت في اين درب ها از جدارهاي مختلفي استفاده مي شود. در اين جدارها از انواع پشم سنگ و پشم شيشه استفاده مي کنند. سطح بيروني اين درب ها به گونه اي ساخته مي شوند که با برخورد رطوبت دچار زنگ زدگي نمي شوند و رنگ خود را به خوبي حفظ مي نمايند. قيمت مناسب اين درب ها سبب شده است تا تمامي مشتريان از آن ها در شرايط مختلف استفاده کنند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Stephanie Jenna love Paul Rachel معرفي هتل ها و مراکز اقامتي ايران PursserTransmitter Olivia Tammy Steve