براي ساخت پنجره هافمن upvc از پروفيل هاي مختلفي چون آلومينيومي و يو پي وي ساخته شده که براي درب دوجداره هافمن نيز کاربرد دارد که با درجه کيفي بالايي به شما عزيزان ارائه مي شود. علاوه بر اين درب دوجداره هافمن، درب هاي اتوماتيک نيز ارائه شده که عايق مناسبي در برابر حرارت و سرماي اضافي به حساب مي آيند. اين دربها صداهاي آلوده کننده اطراف را به خوبي مهار مي کند. امروزه استفاده از پروفيل هاي يو پي وي سي در قسمت دروني اين درب و پنجره ها باعث شده است تا با مقاومت بيشتري صداهاي ناهنجار و حرارت اضافي را دفع کند. پنجره هافمن upvc اين قابليت را دارد تا مقداري از اتلاف انرژي را به حداقل برساند. يکي از انواع درب هاي چند جداره درب هايي با روکش آلومينيومي بوده که با گذشت زمان دچار فرسايش نشده و از دوام بالايي برخوردار است. اين درب ها همچنين در برابر رطوبت از خود مقاومت خوبي نشان مي دهند. اين درب ها ظاهر شکيلي داشته و استفاده از آن ها براي فضاهايي چون حياط خلوت مناسب مي باشد. نوع ديگري از درب هاي دوجداره موجود مي باشند که از روکش پلاستيکي ساخته شده اند که عايق مناسبي در برابر حرارت و سرما به حساب مي آيند. با وجود استفاده از جدارهاي مختلف براي درب دوجداره از وزن کمي نيز برخوردار مي باشند.


 


در اين قسمت مي خواهيم درباره يکي از قسمت هاي مهم درب دوجداره هافمن براي شما مطالبي را شرح دهيم و درباره کاربردهاي آن ها بپردازيم. يکي از موراد مهم در ساخت پنجره هاي دوجداره و درب دوجداره هافمن ورق هاي يو پي وي سي مي باشد که از مخلوط نمک طعام و نفت خام بدست مي آيد. دليل استفاده از نفت خام توليد اتيلن است. اين دو عنصر سازنده در مقاومت آن پنجره و درب هاي دوجداره بسيار موثر هستند. از طريق فرايند پليمريزاسيون اين دو ماده با هم ترکيب شده و ورق هاي پي وي سي به وجود مي آيد. شکل پذيري درب و پنجره ها بالا بوده که در برابر ضربات مختلف از خود مقاومت نشان مي دهند. يکي از قابليت هاي اين پنجره ها وزن سبک آن ها مي باشد که دليل آن استفاده از ورق هاي يو پي وي سي مي باشد. براي ساخت درب دوجداره مي توان از مواد بازيافتي نيز استفاده نمود که کيفيت درب هاي يوپي وي سي را ندارند.


 


مجموعه ما سعي داشته تا درب دوجداره هافمن را با بالاترين کيفيت بازار به شما عرضه کند. کيفيت بالا و قيمت ارزان از شاخصه اصلي مجموعه ما به حساب مي آيد. درب و پنجره ها با استانداردهاي لازم ساخته مي شوند و داراي نشان استاندارد از سوي شرکت سازنده هستند. پس از سه دهه سابقه فروش اين محصولات توانسته ايم در ساخت درب دوجداره هافمن به توليد انبوه برسيم محصولات ما داراي کارت گارانتي دوساله از سوي شرکت بوده که مدت زمان پشتيباني از محصول دوساله مي باشد. پشتيباني شامل تعويض و يا تعمير محصولات در سريع ترين زمان ممکن مي باشد. کارشناسان ما مي توانند در انتخاب نوع درب و پنجره به شما عزيزان مشاوره رايگان بدهند. و پس از خريد محصول تکنسين فني براي نصب براي شما عزيزان فرستاده مي شود. مزيت ما سه دهه سابقه کاري فروش اين محصولات مي باشد، اميدواريم تا به شما عزيزان در اين زمينه خدمت رساني بکنيم.


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

منبع کويل دار Wesley Cassandra Raymond فروشگاه Angie درباره پوست و مو Ana گوگول پوگول Brian